Novo dečije igralište u MZ 21. oktobar je završeno, saopšteno je na sajtu gradske uprave.
Vrednost izgrađenog igrališta iznosi nešto više od 2 miliona dinara, a u narednom periodu sledi uređenje fudbalskog i košarkaškog terena, dodaje se u saopštenju.
Radove je izvelo preduzeće „Šumadija“ d.o.o.
Inače, u toku su radovi na uređenju terena u Gornjoj Sabanti i Teferiču, a uskoro se očekuje i početak radova u Bresnici i Dragobraći.



