Posle povratka Feđa Dudić na klupu FK Radnički 1923, u Kragujevcu je počela velika rekonstrukcija tima za novu sezonu. Kako se već najavljuje iz kluba sa „Čika Dače“, do kraja letnjeg prelaznog roka moglo bi da bude promenjeno čak oko 70 odsto igračkog kadra.
Radnički je tokom dosadašnjeg dela prelaznog roka već doveo veliki broj novih fudbalera kako bi što spremnije dočekao novu sezonu u Super ligi Srbije. U redove kragujevačkog kluba stigli su Bojica Nikčević iz Čukaričkog, Nemanja Miletić i Semir Alić iz Novog Pazara, Uroš Sremčević iz Crvene zvezde na pozajmicu, Mateja Dukić iz Mačve, Asmir Suljić iz Segedina, Mićo Kuzmanović iz Veleža, kao i Ilija Babić iz Spartaka.
Sa druge strane, nekoliko igrača je već napustilo klub. Među odlascima su Milan Mitrović, Milan Vidakov koji je prešao u Mačvu, Luaj Ben Hasin, Mehmed Ćosić, Evandro i Bojan Kovačević.
Novi rastanak potvrđen je danas, pošto se 29-godišnji vezista Sali Vižđi oprostio od Radničkog putem svog Instagram naloga. Vižđi je u prethodnom periodu bio deo veznog reda kragujevačkog superligaša, a njegov odlazak nastavak je velikih promena koje ovog leta sprovodi stručni štab na čelu sa Dudićem.
Očekuje se da Radnički i u narednim nedeljama bude veoma aktivan na transfer tržištu, kako kada su u pitanju dolasci, tako i potencijalni odlasci iz kluba sa „Čika Dače“.



